metal_jaluzi1
EvalüxPerde sistemleri olarak 2001 yılından itibaren bünyemizde sınırsız çeşitlilikte ve en üst düzey kalitede manuel ve motorlu perde sistemleri üretmekteyiz. Firma olarak hedefimiz üstün kalitede üretim ve müşteri memnuniyetine öncelik vererek dürüst ilkeli çalışma prensibine sadık kalarak müşterilerimize hizmet sunmaktır.

Ürünlerimiz tam otomatik makinelerimizde geniş  ve teknolojik kumaş seçenekleri farklı mekanizma ve motor tipleriyle teknik kadromuzda işlenerek değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Evalüx Perde Sistemleri olarak ürünlerimizi sürekli teknik ve estetik açıdan geliştirerek projelerde mimari alanlarda tüm iç ve dış mekanlarda çözüm odaklı çalışarak siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.

Evalüx Perde Sistemleri konforlu ve ihtiyaçlara yönelik perde sistemlerini geleceğe yönelik hızla geliştirmekte ve inşaat sektöründeki projeler değer katmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

  • Kalite yönetim sistemimizin ISO 9001-2008 standardının gereklerini yerine getirecek şekilde dokümante edilmesi, belgelendirilmesi ve sürekli iyileştirilmesi.
  • Toplam Kalite yönetimi felsefesini temel alarak, takım ruhu içerisinde şirket ve birim hedeflerine ulaşılması.
  • İş süreçlerimizin özdeğerlendirme süreci ile gözden geçirilerek, performansımızı geliştirecek önleyici yaklaşımların belirlenmesi.
  • Ürünlerimizin ve süreçlerimizin sürekli iyileştirme yaklaşımı doğrultusunda verimliliğin uluslararası düzeyde rekabet edebilecek seviyeye yükseltilmesi.
  • Yenilikçi ve yaratıcı yaklaşımların cesaretlendirilmesi, kalite açısından teknik ve davranışsal yetkinlikleri artıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi yönünde faaliyetlerimizi Çevre, İş Sağlığı ve
  • Güvenliği Yönetim Sistemleri ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, modern perde sistemleri ev tekstili sektöründe kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışıyoruz.
cheap football shirts cheap football shirts cheap real madrid football shirts cheap football shirts cheap italy football shirts cheap barcelona football shirts cheap real madrid football shirts cheap football tops cheap football kits cheap football tops cheap football shirts cheap football shirts cheap real madrid football shirts cheap football shirts cheap football kits cheap football shirts cheap real madrid football shirts Cheap football shirts cheap football shirts cheap barcelona football shirts cheap football kits cheap barcelona football shirts cheap football shirts cheap manchester united football shirts cheap football shirts