Metal Jaluzi Perde

  • 50 mm Slayt Genişliği
  • 25 mm Slayt Genişliği
  • 16 mm Slayt Genişliği
  • 5 yıl Motor Garantisi

Hammaddeleri sektörünün lideri olan SANI firmasından ithal edilerek son sistem makinelerde üretimi yapılmaktadır. 75 renk gibi oldukça geniş bir renk yelpazesi bulunmaktadır.
16 mm / 25 mm / 50 mm gibi farklı slayt genişliği seçenekleri ve düz, perfore gibi modelleri ile farklı zevk ve amaçlara hitap etmektedir.
Kumanda çubuklu,butonlu,çift cam arası ve ısıcam arası uygulama seçenekleri vardır. Temizliği son derece kolaydır. İsteğe göre zıgıllı sistem uygulanabilir. Kullanılan mekanizma, yay ve diğer çeşitli aksamlar ithal ürünlerdir.
Manuel ve uzaktan kumandalı olarak uygulanabilir.
Motor 5 yıl, component 2 yıl süre ile firmamız garantisi altındadır.
Manuel ve uzaktan kumandalı olarak uygulanabilir.

cheap football shirts cheap football shirts cheap real madrid football shirts cheap football shirts cheap italy football shirts cheap barcelona football shirts cheap real madrid football shirts cheap football tops cheap football kits cheap football tops cheap football shirts cheap football shirts cheap real madrid football shirts cheap football shirts cheap football kits cheap football shirts cheap real madrid football shirts Cheap football shirts cheap football shirts cheap barcelona football shirts cheap football kits cheap barcelona football shirts cheap football shirts cheap manchester united football shirts cheap football shirts