Motorlu Perde Sistemleri

Tek bir hareketle perdelerinizin açılıp kapandığını; gün ışığından en iyi şekilde yararlandığınızı, dilediğiniz zaman özel hayatınızın gizliliğini koruyabildiğinizi ya da ışığın sizin istediğiniz şekilde içeriye girmesini sağladığınızı düşünün.

• Otomasyon manuel sistemin getirdiği zorlamaları ortadan kaldırarak perdelerinizin aşınmasını engeller ve kullanım ömürlerini uzatır.
• Perdelere yumuşak ve düzenli bir hareket getirerek kordonların dolaşmasını, takılmasını ve perdelerin yukarı aşağı hareketinde dengesizlik oluşmasını engeller.

• Bir düğmeye basarak perdelerinize, pencereden pencereye ya da odadan odaya dolaşmadan, istediğiniz konumu vermenin getirdiği rahatlığı ve zaman tasarrufunu yaşatır.
• Küçük ancak güvenilir motorlar pencere uygulamalarınızın normal bir parçası olan dekoratif profilin arkasına kolayca gizlenmektedir. Bu dizayn otomatize perdelerinizin normal manuel bir perde gibi görünmesini sağlayarak dekorasyonunuzu tamamlamaktadır.

• Perde kullanımlarındaki otomasyon özellikle çocuklar için çok tehlikeli olabilecek kordona asılma gibi sorunları ortadan kaldırmaktadır.

DİĞER ÜRÜNLER

glydea
Somfy Glydea
Somfy Glydea
Silhouetteperde2
SIlhouette Perde
Silhouette Perde
cheap football shirts cheap football shirts cheap real madrid football shirts cheap football shirts cheap italy football shirts cheap barcelona football shirts cheap real madrid football shirts cheap football tops cheap football kits cheap football tops cheap football shirts cheap football shirts cheap real madrid football shirts cheap football shirts cheap football kits cheap football shirts cheap real madrid football shirts Cheap football shirts cheap football shirts cheap barcelona football shirts cheap football kits cheap barcelona football shirts cheap football shirts cheap manchester united football shirts cheap football shirts