Sun Screen Perde

  • Görsel Konfor, Görsel İlişki, Isıl Konfor
  • Öko-Tex Standard 100 sertifikası
  • Motor 5 yıl garanti

SUNSCREEN PERDE
Screen perde güneş ısı ve ışığının en yoğun olduğu alanlanda kullanılmaktadır. Diğer ismi de güneş kırıcı perdedir.İnce file şeklinde dokunmuş cam elyafı üzerine pvc kaplamadır. Bu sayede kapatıldığı halde bile gün ışığını filtre ederek enerji ve ısı tasarrufu sağlar. Mekanlarda tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden sadece biri , bilgisayar ve tv ekranlarının içeri giren ışıktan dolayı yansıma yapmamasıdır. Uzun ömürlü ve yıkanabilir olma özelliğine sahiptir. İsteğe göre motorlu veya zincir kontrol sistemli üretilebilir. İç mekanlarda kullanılmasına karşılık, dış cephelerde de sorunsuz kullanılabilir.

Manuel ve uzaktan kumandalı olarak uygulanabilir.
Motor 5 yıl kumaş 2 yıl süre ile firmamız garantisi altındadır.

Screen Perdenin Avantajları:
Screen kumaşlar polyester kaplanmış cam elyafı iplik ile dokunur.İpliğin cam elyafı olması sebebi ile kumaş çok dayanıklıdır. Güneş ısısını durdurmakla çok etkilidir.Binaların soğutmak için tüketilen enerjiden tasarruf sağlanır. Kumaş şeklini bozmaz (buruşmaz ),ısı ve rutubete dayanıklıdır. Alev almaz, renk atmaz. Birinci sınıf ısı yalıtımı sağlar. Göz kamaşmasını ve parlak yüzeylerden yansımaları önler.Bunları yaparken dışarının görünmesini engellemez. Temizliği çok kolaydır.

SILVER SCREEN PERDE
SilverScreen stor perde kumaşı ile dahili mekânlar için olduğu kadar, bina dışı için de işlevsel ve çağdaş bir mimari tarz ve dekoratif işlev elde edilebilmektedir. SilverScreen stor perde kumaşı geleneksel perdelerin göz kamaştırıcılığı ve ısı soğurma özellikleri kullanılan kumaş rengi ile doğrudan ilişkilidir. SilverScreen stor perde kumaşı ile ters yüzdeki alüminyum kaplama sayesinde bu özellikler esas olarak perde renginden bağımsız hale getirilmiştir. Ayrıca, SilverScreen perde kumaşı dış mekân ile oldukça iyi bir görsel temas sağlayabilmektedir. İç ve dış mekanlarda sorunsuz kullanılabilir.

SilverScreen yararları…
SilverScreen aşağıda verilen özellikleri bir arada barındırır:
Görsel Konfor, Görsel İlişki, Isıl Konfor
Görsel Konfor ile aşağıda verilen özellikler kastedilmektedir:
Göz kamaştırma engellenir. Görsel rahatsızlık yok veya çok az seviyededir.
Sınırlı parlaklık kontrastı sergilenir.
Görsel İlişki ile aşağıda verilen özellikler kastedilmektedir:
Dış mekân rahatlıkla görünebilir.Görüş asgari düzeyde sınırlanır.Göz kamaştırma kontrolü ile konforlu görüş sağlanır.
Isıl Konfor ile aşağıda verilen özellikler kastedilmektedir:
Radyasyon yolu ile ısınma asgari düzeydedir. Sıcaklık kontrolü daha iyi sağlanır.Pencere kanarlarında hava akımı oluşmaz. SilverScreen çevre dostu ortamda, Öko-Tex Standard 100 sertifikası doğrultusunda üretilmekte ve içinde formaldehit bulunmamaktadır. SilverScreen içinde insan sağlığı için zararlı herhangi bir madde bulunmaz. SilverScreen yeşil ürün olarak kabul edilebilir! Öko-Tex US Greenguard’ın Avrupa’daki karşılığıdır ve böylelikle SilverScreen bütün Greenguard VOC gereksinimlerini karşılamaktadır. Bileşimi PVC kaplı cam elyafı genişlik, (cm / inç) 190 ve 240 cm / 75″ ve 94″
Ağırlık: 400 g/m²
Kalınlık: 0,5 mm
Alev geciktirme özelliği NFP 92503 Sınıf M1
Boşluk faktörü %4
Işık geçirgenliği %4
Güneş radyasyonu geçirgenliği %4
Yansıyan alüminyum güneş radyasyonu %76
Alüminyum yapışması ISO 2409 sınıf 0
Renk kararlılığı ISO105-B02 Metalik kısım: 8

cheap football shirts cheap football shirts cheap real madrid football shirts cheap football shirts cheap italy football shirts cheap barcelona football shirts cheap real madrid football shirts cheap football tops cheap football kits cheap football tops cheap football shirts cheap football shirts cheap real madrid football shirts cheap football shirts cheap football kits cheap football shirts cheap real madrid football shirts Cheap football shirts cheap football shirts cheap barcelona football shirts cheap football kits cheap barcelona football shirts cheap football shirts cheap manchester united football shirts cheap football shirts